Pomoc dla Pani Agnieszki z dwójką małych dzieci

Do wszystkich chcących praktykować w życiu dana paramita… źródło zasług i szczęścia.

W imieniu Pani Agnieszki serdecznie prosimy o pomoc materialną dla jej rodziny. Ma dwoje małych dzieci: synka w wieku przedszkolnym i córkę, w szkole podstawowej. Od czasu ciąży z drugim dzieckiem straciła pracę i utrzymuje swoją rodzinę na poziomie minimum socjalnego. Po opłaceniu rachunków na życie zostaje im tylko 100-150 złotych. Mimo tak trudnej sytuacji materialnej Pani Agnieszce udało się pozostać wolną od jakichkolwiek długów. Rodzina zwraca się z prośbą o każdą możliwą pomoc materialną. Z listu Pani Agnieszki do buddystów i członków Misji czytamy:

„Matka dwojga dzieci zwraca się z prośbą o pomoc w zakupie jedzenia, mleka, cukru, oliwy, konserw rybnych, sera żółtego, białego jakiegokolwiek, kołdry, proszku do prania, czegokolwiek do codziennego życia i jedzenia może być przeterminowane…”

„Wstydzę się swojej sytuacji materialnej i boje się przyszłości, za dużo mam by umierać, a trochę za mało by żyć. Tak bardzo zależy mi aby mądrze i dobrze wychować dzieci i aby jak najmniej dotykały, a jeśli to możliwe wcale tego ziemskiego brudu, trudu materialnego…”

Datki można przekazać na konto Misji Buddyjskiej we Wrocławiu (78213000042001023353210001, Volkswagen Bank), ale sugerujemy również, by wpłacać darowiznę na konto bankowe Agnieszki, tak by pomoc była również bardziej bezpośrednia. Ze względu na dobro rodziny, a szczególnie dzieci uczęszczających do publicznych placówek wychowawczo-edukacyjnych nie podajemy w tej informacji nazwiska, adresu i numeru konta. Osoby zainteresowane pomocą proszę kierować maile na adres Misji Buddyjskiej: misjabuddyjska@mahajana.net, a potrzebne dane by pomóc rodzinie w potrzebie zostaną w pełni udostępnione i przesłane w mailu.

Za okazaną pomoc i serce serdecznie dziękujemy.

Misja Buddyjska

„dziękuję, dziękuję, dziękuję, za wszystko jeszcze raz po stokroć dziękuję”

List z podziękowaniem

Rysunki w podziękowaniu :)

Komentowanie jest wyłączone